close
چت روم
آزار جنسی دختر ۶ ساله توسط راننده آژانس

خواندنی + دیدنی

آزار جنسی دختر ۶ ساله توسط راننده آژانس
امروز چهارشنبه 03 بهمن 1397
تبليغات تبليغات

خواندنی + دیدنی

درخواست از بازدید کنندگان

کاربر عزیز سلام.


خوشحالیم که بازدیدکنندگان خوبی چون شما داریم.


وبلاگ "خواندنی + دیدنی" تصمیم داره از این سر و وضع در بیاد،

و تبدیل به یک سایت واقعی بشه.


ضمنا تصمیم داره بخش جدیدی جهت معرفی امام رضا (ع) و راهنمایی

زائران آن حضرت ایجاد کنه.


پس از شما بازدید کننده عزیز خواهشمندیم از هیچ کمکی دریغ نکنید.


  • پیشنهاد در مورد قالب، موضوعات و سایر قسمت های سایت.
  • پیشنهاد هاست و دامین مناسب.
  • کمک در طراحی سایت.
  • ارائه مطالب قابل نشر در سایت.
  • و البته کمک مالی جهت پوشش هزینه ها.


راه های تماس با ما

  • آدرس ایمیل: aghel.rozblog@yahoo.com
  • سامانه پیامکی: 50002040222436
  • ثبت نظر در قسمت نطرات پست ها.

آزار جنسی دختر ۶ ساله توسط راننده آژانس

به نقل از سوژه وبه گزارش بهار، آن‌گونه که مادر فرشته عنوان کرده ۲۸ مهرماه سال گذشته بود که او به همراه دو خانواده دیگر که همگی کودکانشان در یک مدرسه تحصیل می‌کردند از آژانس مسافربری نزدیک محل سکونتشان درخواست یک راننده چشم‌و‌دل پاک و متعهد می‌کنند که در ازای دریافت ۵۰‌هزار تومان، وظیفه انتقال این سه دختربچه را به مدرسه به عنوان سرویس بر عهده گیرد.


بقیه ماجرا را در دامه مطلب بخوانید:

به گزارش ایسنا، مادر این دختر قربانی کودک‌آزاری با بیان این‌که در وهله اول مدیریت آژانس مسافربری راننده یک دستگاه پژو را به عنوان سرویس به آنان معرفی می‌کند، گفت: اما ساعاتی بعد مدیریت آژانس(ر. ه) راننده یک سواری پراید که معلولیت را در یک چشمش داشت به عنوان راننده سرویس به اعضای خانواده سه کودک معرفی می‌کند. مادر این دختر قربانی کودک‌آزاری می‌گوید‌که مدیریت آژانس مسافربری با معرفی این فرد به عنوان یکی از «معتمدین» که برای امرار معاش و تامین هزینه‌ خانواده‌اش زحمت می‌کشد، مدعی شد که با اصرار مسئول آژانس مسافربری این فرد به عنوان راننده سرویس کودکان انتخاب شد.

مادر فرشته با بیان این‌که از آن زمان رفتار کودکش پرخاشگرانه و پرخاشگرانه شد، گفت: این تغییر رفتار موجب افت تحصیلی فرشته نیز شد به گونه‌ای که مدیریت مدرسه در تماسی با وی درخواست کرد نسبت به تصحیح رفتارمان با فرشته اقدام کنیم. وی با بیان این‌که تغییر رفتارهای فرشته هر روز بیشتر مشهود بود، گفت: تا این‌که در ۱۸ بهمن‌ماه سال گذشته در حالی که ساعتی از مراجعه فرشته به منزل می‌گذشت با تلفن همراه راننده جنایتکار تماس گرفتم و از او درباره تاخیر سوال پرسیدم که وی ترافیک و پنچری لاستیک را علت این تاخیر عنوان کرد.

مادر این دختر قربانی کودک‌آزاری در ادامه اظهارات خود با بیان این‌که هنگام تحویل فرشته دریافتم که این کودک شش‌ساله نمی‌تواند به‌درستی قدم بردارد، گفت: فرشته هنگام پیاده‌شدن از خودرو دو لگد به پای راننده وارد کرد و در حالی که به‌شدت می‌گریست، وارد خانه شد و هنگامی که در این مورد از راننده جنایتکار سوال کردم وی عنوان کرد که فرشته در مدرسه زمین خورده و از شدت عصبانیت و ناراحتی اقدام به چنین کاری کرده است. اما من که به رفتار راننده جنایتکار و فرشته مشکوک شده بودم، موضوع را از مسئولان مدرسه سوال کردم که آنان هرگونه ضربه به دخترم را رد کردند.

وی با اشاره به این‌که مدام از دخترم درباره رفتار راننده جنایتکار سوال می‌پرسیدم، گفت: سرانجام با دادن ‌هزار وعده و التماس، فرشته لب به سخن گشود و پرده از هوسرانی راننده آژانس برداشت.

مادر این دختر قربانی کودک‌آزاری، با بیان این‌که این مرد به مدت چند هفته دختر مرا مورد آزار و اذیت قرار می‌داد مدعی شد که به بهانه «قطاربازی» دختر شش‌ساله‌اش را به خرابه برده و او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است به گونه‌ای که فرشته تا هفته‌ها قادر به دستشویی رفتن نبود. مادر این فرشته کوچولو در حالی که به‌شدت می‌گریست مدعی شد که راننده جانی با چاقویی زردرنگ که بنا به گفته هر سه کودک در زیر صندلی راننده قرار دارد، کودکان را تهدید کرده اما در نبود دو کودک دیگر، تنها فرشته را مورد آزار و اذیت قراری می‌داده است.

وی مدعی شد که این راننده جنایتکار هنگامی که دخترش را در ساعت ۷:۱۵ هر روز صبح تحویل می‌گرفته پس از پیاده‌کردن دو دختر دیگر به بهانه این‌که مادر فرشته گفته که برایش خوراکی بخرم او را به خرابه‌های نزدیک مدرسه برده و آزار می‌داده به گونه‌ای که مسئولان مدرسه نیز عنوان می‌کردند که هر روز صبح فرشته با کفش‌های خاکی و لنگه‌به‌لنگه به مدرسه می‌آمد.

چاقوی زرد، حق‌السکوت دختر ۶ ساله

مادر فرشته می‌گوید این جانی دخترم را تهدید می‌کرد که سر مادر‌و‌پدرت را با چاقو می‌برم و این‌گونه او را به سکوت وا‌می‌داشت. وی با صدور قرار مجرمیت این راننده جنایتکار اشاره و ادعا کرد که وقاحت این خانواده به حدی بود که همسر متهم پیشنهاد داد که در ازای پرداخت مبلغ ۴۰‌میلیون تومان از شکایت خود صرف‌نظر کنیم اما مگر ما دختر شش‌ساله‌مان را به این مرد اجاره داده بودیم که او در ازای این اقدام به ما پول بدهد؟ فرشته امانتی در دست این مرد بود.

مصرف قرص‌های آرام‌بخش در شش‌سالگی

مادر این دختر قربانی کودک‌آزاری، با اشاره به رفتارهای پرخاشگرانه فرشته گفت: در حال حاضر دخترم تحت درمان روانپزشکی و روان‌درمانی است و پس از آن جریانات بود که تپش قلب گرفت و با تجویز پزشک معتمد پزشکی‌قانونی مجبور به استفاده از داروهای آرام‌بخش شد. وی با بیان این‌که زیبایی فرشته بلای جانش شد از رفتارهای تهاجمی و خشم دخترش سخن گفت که حتی از پدر و برادرش نیز می‌ترسد. مادر این دختر قربانی کودک‌آزاری با بیان این‌که تنها خواسته‌اش این است که مسئولان اشد مجازات را برای این مرد ۴۰‌ساله در نظر بگیرند گفت چرا این مرد که دختران را قربانی هوسرانی خود کرده باید به قید وثیقه آزاد شود؟

وی افزود: به هیچ عنوان از شکایت خود صرف‌نظر نخواهم کرد زیرا نمی‌خواهم این جنایتکار در جامعه آزاد باشد و پس از مدتی زنان یا دختران دیگران را در خرابه‌ای قربانی هوسرانی خود کند. مادر این دختر قربانی کودک‌آزاری با اشاره به این‌که روز دوشنبه صدای زنگ مدرسه تغییر کرده بود و به همین لحاظ فرشته از ترس خود را خیس کرد، گفت: دخترم هر‌شب کابوس می‌بیند و فریادکشان از خواب بلند می‌شود. به گفته وی، فرشته در جلسات دادسرا با دیدن متهم خود را خیس می‌کرد.

خاله سوسکه خطاب کردن سارینا

همچنین پدر سارینا، دختر دیگری که در خودرو این مرد هوسران حضور داشت، با بیان این‌که دخترش بیش‌فعال است گفت: این راننده جنایتکار بارها سارینا را «خاله‌سوسکه» خطاب می‌کرد و می‌دانست که این دختر شش‌ساله هر اتفاق و حرفی را که در مدرسه یا سرویس زده می‌شود به من منتقل می‌کند. وی با بیان این‌که مدرسه سرویسی را برای ایاب و ذهاب کودکانمان در نظر گرفته بود، اما خانمی که اقدام به جابه‌جایی بچه‌ها می‌کرد با بداخلاقی با آنان رفتار می‌کرد و شش کودک را درون یک ماشین جا می‌داد، گفت: برای راحتی دخترانمان اقدام به کرایه اتومبیلی از موسسه توریستی محله کردیم.

پدر یکی از کودکان مورد تهدید با چاقو قرار گرفته با بیان این‌که در روز حادثه نیز متهم با من تماس گرفت و عنوان کرد که مدیر مدرسه اجازه نمی‌دهد که دختران را به منزل برسانم، گفت: من به مدرسه رفتم اما مدیر مدرسه هیچ اطلاعاتی در اختیارم قرار نداد و با این لفظ که به حرف من گوش کن به نفع توست، مانع از حضور این راننده در مدرسه شد. پدر سارینا با بیان این‌که بارها مشاهده کرده بودم که سارینا موقع پیاده‌شدن از ماشین به این راننده جنایتکار لگد می‌زند، گفت: سارینا بارها عنوان کرده بود که از راننده سرویسش متنفر است و ما این قضیه را به پای شیطنت و معلول‌بودن راننده گذاشته بودیم.

پدر یکی از کودکان مورد تهدید با چاقو قرار گرفته با بیان این‌که چند روز بعد متوجه اتفاق شدم، گفت: مقصر اصلی این قضیه ما والدین هستیم که به دلیل ارزان‌تر بودن سرویس به مردی غریبه اعتماد کردیم. هرچند ما حتی تصور این مسئله را که ممکن است مردی هوسران به دختر شش‌ساله هم رحم نکند نداشتیم.

یکی دیگر از مادران کودک مورد تهدید با چاقو قرار گرفته، درباره حادثه کودک‌آزاری به ایسنا گفت که این راننده جنایتکار با دلنیای ۹ ساله‌ام شوخی‌های نامناسب و بد می‌کرد و دخترم را «بزغاله» صدا می‌کرد که به او تذکر دادم که با دخترم شوخی نکن، اما تا زمانی که فرشته راز این راننده جنایتکار را فاش نکرده بود، دلنیا به من و پدرش نگفته بود که توسط راننده‌اش با چاقو تهدید شده است.

وی گفت: دخترم در تمام مراحل بازپرسی تهدید با چاقو زرد‌رنگ توسط این راننده جنایتکار را تشریح کرده است. با این‌که حالا پس از گذشت ماه‌ها پرونده رسیدگی به هوسرانی این مرد در حال پیگیری است، جای سوال است که چه کسی باید پاسخگوی آینده از دست رفته کودکان خردسال باشد که تنها و تنها قربانی هوسرانی مردی شده و اکنون متهم آزادانه در شهرقدس می‌چرخد.

اسامی قربانیان این جنایت به درخواست والدینشان و برای حفظ آبروی این کودکان تغییر کرده است.

دسته بندي: خانوادگی,

ارسال نظر

اين نظر توسط باران حیدری در تاريخ 1392/12/1 و 0:37 دقيقه ارسال شده است.
اصلا عکسا نمیان
شکلکشکلک
پاسخ : باران عزیز سلام.
عکس این پست در هاست سایت سوژه ذخیره است.
چنانچه این آدرس در دسترس نباشد تصویر قابل مشاهده نمی باشد.
وبلاگ "خواندنی + دیدنی" امیدوار است در آینده بتواند با تهیه هاست مناسب تصاویر پستها را در سرور مخصوص به خود ذخیره نماید.
چنانچه قادر به کمک به مدیران این وبلاگ هستید لطفا از بخش نظرات این وبلاگ و یا از طریق ارسال ایمیل یا پیامک با مدیران ارتباط برقرار نمایید.
با تشکر
عاقل
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط بلاگ تو وب در تاريخ 1392/3/6 و 16:50 دقيقه ارسال شده است.
شاید شما هم وبلاگی دارید که بارها تصمیم به انتقال به وب سایت گرفته باشید اما نگران مطالب و بازدید و رتبه وب سایت جدید خود بودیده اید.
و به ناچار از انتقال منصرف شده اید یا هم که از بازدید ها و مطالب و رتبه چشم پوشی کرده اید.
گروه بلاگ تو وب در یک اقدام حرفه ای به تمامی این نگرانی های شما پایان میدهد.

تمامی مطالب شما از قبیل عنوان - متن - برچسب ها - موضوعات - تاریخ دقیق ارسال مطلب به سایت جدید منتقل میشود.

همچنین مهمترین بخش کار هدایت کاربران وبلاگ به وب سایت جدید و به صفحه همسان وب بلاگ در وب سایت

همچنین دریافت و بارگذاری تمامی تصاویر موجود در متن مطالب شما بر روی فضای میزبانی شما

کلا همه نیازهای یک وبلاگ نویس برای انتقال به وب سایت.

بلاگ تو وب www.blogtoweb.ir
کد نمايش نظرات

اين نظر توسط بلاگ تو وب در تاريخ 1392/3/4 و 22:43 دقيقه ارسال شده است.
بدون نگرانی از بازدید ها و رتبه وبلاگ خود را به وب سایت تبدیل کنید
انتقال کامل مطالب و تصاویر شما بر روی وب سایت جدید
هدایت کامل صفحات داخلی به صفحات همسان در سایت
کد نمايش نظرات

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد